Çok Kademeli Mini Vakum Pompaları CMS M serisi

Yüksek emiş debisi gerektiren endüstriyel uygulamalar için

  • Çok Kademeli Mini Vakum Pompaları CMS M serisi
    Çok Kademeli Mini Vakum Pompaları CMS M serisi
  • Çok Kademeli Mini Vakum Pompaları CMS M serisi
    Çok Kademeli Mini Vakum Pompaları CMS M serisi

Maksimum performansa sahip mini COVAL'in çok kademeli vakum pompaları serisinin en son üyesi olan CMS M serisi, iki temel hedef doğrultusunda tasarlanmış ve geliştirilmiştir: kompaktlık ve performans. Yüksek emiş debisi gerektiren endüstriyel uygulamalar için optimum çözüm sunar.

Gelişmiş performans ve sağlamlık
CMS M çok kademeli mini vakum pompaları, COVAL'in gözenekli parçaların taşınması, tankların boşaltılması veya zorlu endüstriyel ortamlarda rastgele kavrama için güçlü, dayanıklı bir çözüm sağlamayı amaçlayan ileri düzey araştırmasının ürünüdür. Ultra kompakt tasarımları ve optimize edilmiş çok kademeli Venturi sistemi sayesinde bu pompalar, kompakt bir alanda basınçlı hava tüketimini azaltırken 550 Nl/dak'ya kadar güçlü emme akışlarını garanti eder.

Modülerlik ve bakım kolaylığı
CMS M serisinin olağanüstü bir özelliği, çeşitli uygulamalara uyum sağlamayı kolaylaştıran ve bakımı basit kılan modülerliğidir. İki emme kapasitesinde (300 Nl/dak ve 550 Nl/dak) ve vakum ve üfleme kontrollü veya kontrolsüz olarak mevcut olan bu mini pompalar ayrıca her özel ihtiyaca mükemmel şekilde uyum sağlayacak iki egzoz konfigürasyonu da sunar.

Maksimum verimlilik için gelişmiş çok aşamalı teknoloji
Coval'in çok aşamalı teknolojisi, Venturi profillerinin çeşitli aşamalarını basamaklandırarak ve ilgili emme akışlarını birleştirerek basınçlı havanın enerji girişini maksimuma çıkarır. Ara valfler, maksimum vakum seviyesine ulaşmak için her aşamayı kademeli olarak izole eder. Bu teknoloji, düşük vakum seviyelerinde yüksek emme akışı oluşturmayı mümkün kılar.
Bu yenilik, COVAL'in endüstri için verimli, enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunma konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

Güvenilir bir teknoloji ortağı
Merkezi Güney Fransa'da bulunan ISO 9001:V2015 sertifikalı bir şirket olan COVAL, vakum işleme alanında sürekli olarak yenilikler yapmaktadır. Şirket, özelleştirilmiş, güvenilir ve verimli çözümler geliştirme, endüstriyel süreçlerin güvenliğini ve üretkenliğini artırma konusundaki uzmanlığıyla dünya çapında tanınmaktadır.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim