Baykon, Teknoloji Platformu ve Biyoteknoloji Yaşam Bilimleri ve Endüstri Fuarı'nda

19-21 Nisan tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayında düzenlendi

  • Mayıs 9, 2018
  • 1889 Görüntüleme
  • Baykon, Teknoloji Platformu ve Biyoteknoloji Yaşam Bilimleri ve Endüstri Fuarı'nda
    Baykon, Teknoloji Platformu ve Biyoteknoloji Yaşam Bilimleri ve Endüstri Fuarı'nda
  • Baykon, Teknoloji Platformu ve Biyoteknoloji Yaşam Bilimleri ve Endüstri Fuarı'nda
    Baykon, Teknoloji Platformu ve Biyoteknoloji Yaşam Bilimleri ve Endüstri Fuarı'nda

BAYKON,19-21 Nisan tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayında düzenlenen Analitik & Laboratuvar Endüstrileri için Teknoloji Platformu ve Biyoteknoloji Yaşam Bilimleri ve Endüstri Fuarındaki standında, son teknoloji ürünlerini gururla sergiledi. Bunun dışında OpenLab platformunda, laboratuvar atölyesinde gün boyunca Baykon, workshop uygulamaları ile sektör temsilcileri ve öğrenciler ile bir araya geldi.

Hassas terazi ürünleri ile ön plana çıkan Radwag firmasının ana bayisi olan Baykon, birçok sektöre hitap eden ürünlerini, özellikle laboratuvar ve üretim ortamında hızlı ve güvenilir tartım sağlamaktadır. Hassas tartım için mükemmel ve sağlam birbirinden farklı uygulamalar için geliştirilmiş birbirinden farklı birçok modeli vardır.
 
Baykon, 0,1 mikrogramdan, 1000 ton kapasitelere kadar tartım yapabilen ve bu ürünleri uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar ile belgeleyebilen bir firmadır. Firma kendi kalibrasyon laboratuvarı ile, 1 mg’dan 80 ton kapasiteye kadar terazi kalibrasyonu, 1 μl’den 5 litreye kadar hacim kalibrasyonu, 1 mg’dan 1 tona kadar kütle kalibrasyonu konularında Türkak akreditasyon belgeli kalibrasyon hizmeti de vermektedir.

Laboratuvar terazilerinin dışında, test kütleleri satışları da olan firma, E2, F1, F2 ve M1 doğruluk sınıfında ağırlık ve ağırlık setlerinin üretimini de yapmaktadır. Bu ürünlerin kalibrasyonlarını bünyesindeki laboratuvarında belgelendirmektedir.

Satış sonrası profesyonel bir teknik hizmet departmanına sahip firma, uzman teknik servis ve laboratuvar ekipleri ile uygulama ve ürüne göre akreditasyon, validasyon gibi belgelendirme de ayrıca yapmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim