Audiowell Ultasonik Sensörleri

Sosyal mesafenin korunması gereken alanlarda mesafe ölçümleri için

  • Audiowell Ultasonik Sensörleri
    Audiowell Ultasonik Sensörleri

Sosyal mesafenin korunması gereken alanlarda mesafe ölçümleri için Empa Elektronik’in Audiowell’in temsilciliğini yaptığı ultrasonik sensörlerini tercih edebilirsiniz.

Açık tipteki UM152-000 ultrasonik sensörü ile 5cm ile 2.5m arasındaki mesafeleri ölçebilirsiniz. Ayrıca “sealed” tipte olan ve 17 cm'den 3 m'ye kadar ölçüm aralığına sahip UM0090-00 mesafe sensörü 10 mA'dan düşük güç tüketimi ve 1 ms'den düşük tepki süresi ise güvenli ve hatasız ölçümler yapabilmenize yardımcı olur. UM0032-002 modelinin 2cm ile 120cm arasında mesafe ölçümüyle ortamdaki hareketliliği tespit edebilirsiniz.

Bu sensörler ayrıca akıllı aydınlatma teknolojilerinde, otonom araçlarda, akıllı çöp konteyneri uygulamalarında ve robotik teknolojilerde kullanılabilir.

Detaylı Bilgi: https://www.empastore.com/ultrasonik-sensorler
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim