3. Nesil Patentli FlightSense™ Yaklaşma ve Mesafe Sensörleri

“all-in-one” minyatür modüller; laser sürücü, verici ve SPAD alıcının tamamını içeriyor

  • 3. Nesil Patentli FlightSense™ Yaklaşma ve Mesafe Sensörleri
    3. Nesil Patentli FlightSense™ Yaklaşma ve Mesafe Sensörleri

Empa Elektronik’in temsilciliğini yaptığı ST, öncü ve lider olduğu ToF pazarında yeni nesil yaklaşma ve mesafe sensör ürünleriyle fark yaratıyor.

Temassız etkileşimin öneminin arttığı küresel salgın sonrası özellikle ihtiyaç duyulan temassız anahtar, hareket (gesture) ve mesafe algılama, sosyal mesafe, varlık algılama, kişi sayma, içerik takibi, sıvı seviye kontrolü ve daha bir çok uygulama için ihtiyacınız olan teknolojiler FlightSense™ ailesinde.

Klasik IR ürünlere nazaran ortam şartlarından (ışık, renk vs.) etkilenmeyen bu “all-in-one” minyatür modüller; laser sürücü, verici ve SPAD alıcının tamamını içeriyor. Bu sayede hassas ve hızlı mesafe mesafe algılama, çok düşük güç tüketimi, kolay kullanım ve düşük sistem maliyeti sunuyor.

3 metreyi geçen algılama alanı, çeşitli koruyucu kapak opsiyonları ve ortam ışığı altında sağladığı kısa mesafe doğrusallık, çoklu-hedef ve otomatik hata düzeltme gibi özellikleri ile ailenin son üyesi VL53L3CX’i inceleyiniz.

Detaylı Bilgi: https://empa.com/empaiot/empaiot35.html 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim