ENDÜSTRİ DÜNYASI İle İletişime Geçin

TIM GLOBAL Medya Yayıncılık ve Pazarlama Limited Şirketi

Sun Plaza Kat 13 No : 25 - 34398 Maslak-İstanbul
+90(212)/36.60.276
+90(212)/36.65.802

Siteyi ziyaret et Tim-europe.com


Yönetim Kurulu Başkanı: Orhan Erenberk İletişim
Editör / Koordinator: Onur Dil İletişim
Avrupa Merkez Pazarlama Müdürü: Marco Prinari İletişim



Yurt Dışı Satış Ofisleri

TURKIYE

Onur Dil

TIM GLOBAL Medya Yayincilik ve Pazarlama Ltd.Sti.

Tel: +90 (0) 212 366 02 76

Fax: +90 (0) 212 366 58 02

Email: o.dil@tim-europe.com

ALMANYA

Simone Ciolek

Tel: +49-(0)9771-177 90 07

Fax: +49-(0)9771-4571

Email: s.ciolek@tim-europe.com


AVUSTURYA

Monika Ailinger

Tel: +41 41 850 44 24

Email: m.ailinger@marcomedia.ch

BENELUX (Belçika, Hollanda, Lüksemburg)

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com

DANIMARKA

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com

FINLANDIYA

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com

FRANSA

Roxanne Akbulut (Postal Codes: 01, 03, 04, 05, 06, 07, 13, 18, 21, 25, 26, 30, 34, 38, 39, 42, 43, 45, 48, 51, 55, 57, 63, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 83, 84, 88, 90, 93, 94, 95)

Tel: +33 6 52 31 41 56

Email: r.akbulut@tim-europe.com


Mfumu Tiya Mindombe (Postal codes: 02, 08, 09, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 44, 46, 47, 49, 50, 53, 56, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 72, 76, 78,79, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 91, 92)

Tel: +33 1 842 00 300

Email: m.mindombe@tim-europe.com

İNGİLTERE

Dave Harvett

Tel: +44-(0)121-705 2120

Fax: +44-(0)121-704 3102

Email: daveharvett@btconnect.com

İSVİÇRE

Monika Ailinger

Tel: +41 41 850 44 24

Email: m.ailinger@marcomedia.ch

İTALYA

Andrea Rancati

Rancati Advertising

Tel: +39-(0)02-7030 00 88

Fax: +39-(0)02-7030 00 74

Email: arancati@rancatinet.it

İSVEÇ

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com

NORVEÇ

Nadia Liefsoens

Tel/Fax: +32-(0)11 22 43 97

Email: n.liefsoens@tim-europe.com



DÜNYANIN GERİ KALANI

Asia
ABD, KANADA, ÇİN, TAYVAN, G.AMERİKA

John Murphy

Hamilton-Murphy Global, LLC

Tel: +1-616 682 4790

Fax: +1-616 682 4791

Mobile: +1-616.822.2238

Email: john@hamiltonmurphymedia.com

ÇİN

Wendy Teng

Tel: +86 4006787669-808

Fax: + 86 4006787669-831

Email: wteng@topmedia.me

JAPONYA

Ichiro Suzuki

Incom Co. Ltd

Tel: +81-(0)3 3260 7871

Fax: +81-(0)3 3260 7833

Email: isuzuki@incom.co.jp